Styrelsen

Styrelsen för 2019-20.

Vill du ha kontakt med styrelsen maila till:

styrelsen@pinnpojken.se

Vi försöker att svara på ditt mail så fort som möjligt , men räkna med en svarstid på 3 arbetsdagar.
 
Ordförande:

Mattias Dahl, port 57, karlmattiasdahl@gmail.com

Kassör:

Gunilla Tisander, port 59, gunilla.tisander@gmail.com

Sekreterare:

Veronica Ilstedt, port 61, veronica@ilstedt.net

Ledamöter:

Peter Löfmark, port 59, peter@lofmark.se

Oliver Cap, port 71, oliverkarlcap@gmail.com

Suppleanter:

Mikael Axelsson, port 69, mikael.axelsson76@gmail.com

Daniel Johansson, port 53, daniel@cryingbob.com

Pedro Garcia Merino, port 61, pa.garciamerino@gmail.com